Muzyka

Nasza muzyka

Jesteś w pokoju muzycznym. Załóż słuchawki na uszy i daj się ponieść dźwiękom.

Przed Tobą muzyka, którą tworzyliśmy z pozycji kompozytora, aranżera, autora tekstów, producenta, oraz instrumentalisty.

Miłych wrażeń!

Najnowszy projekt Sebastiana nagrany z ulubionymi muzycznymi przyjaciółmi grającymi na co dzień m.in. z Anitą Lipnicką, Alą Janosz, Starym Dobrym Małżeństwem oraz Carlosem Johnsonem.

Klimaty prezentowane na krążku to wypadkowa rock’a, blues’a, pop’u, elementy ethno oraz ballady. Wszystko zamknięte w klamrze pt. roots.

Cały materiał został zarejestrowany i zrealizowany w jednym z najlepiej wyposażonych studiów nagrań w tej części Europy!

Ciekawostką jest fakt, że do nagrań została wykorzystana cała masa legendarnych instrumentów vintage, m.in. organy Hammond’a, starutkie Rhodes Piano, kilkanaście kultowych gitar i wzmacniaczy czyli istna gratka dla oczu i uszu 🙂

Materiał troszkę poetycki, za sprawą Moniki Ozorowskiej, odpowiedzialnej za wszystkie teksty. Troszkę bluesowy, bo Sebastian odpowiadał za oprawę muzyczną i wszystkie gitary. W jednym utworze zagrał nawet na basie.

Pomimo poetyckiego charakteru tekstów, pojawiają się też pazurki.

Usłyszymy też długie partie improwizacji gitarowych.

Duet wychowany na bardzo rdzennej muzyce, co oczywiście każdy wprawny słuchacz odczuje.

Mimo wszystko przeważają tu gitary akustyczne, przestrzeń, cisza. Projekt nagrany z najlepszymi muzykami z naszego regionu.

Płyta koncertowa kapeli, z którą Sebastian zjeździł niezliczone ilości festiwali i koncertów.

Wielokrotni laureaci największych polskich festiwali, również niemieckiego Blues in Lehrde.

Przez wiele lat w czołówce ogólnopolskiej ankiety kwartalnika Twój Blues.

Muzyka Devil Blues to wypadkowa bluesa, funky, rock’n’rolla, oprawiona w iście diabelsko energetycznej ramie.